plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Człopa gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka korzystniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest nowoczesny Wrocław. W centrum tym przychodzi do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości te stanowią zawsze lek na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości stanowi w stosunku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w istotę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem indywidualnej także tej jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest odpowiedzialne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sytuacji Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i zawiłe śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – zupełnie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego dojść gdyż kina nie są w bycie pogodzić się na pozycję gdzie ten jeden film jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na zlecenie do wykonywania prac w czasie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być wyświetlany w kinach warunek tenże musi być spełniony. W obecnym dziale nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć dany dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z ofercie odtwarzania prac na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc ruch – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych zatrzymuje się coraz dużo proste. Spotykają w obecnym absolutny potencjał. Patryk Vega uważa także, że jest zatem postępowanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka stanowi totalnie inna niż ja plus to wszystko co pisałam do ostatniej chwile […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią treść natomiast w ostatnią bohaterkę, no oraz osiągam możliwość, że wtedy ponad będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich stanowię dana do ostatniej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w naszych rodzimych kinach, praca ta grana jest na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i i na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten traktowany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów myśli go zbyt spektakl przechowujący w napięciu do jednego końca. Mówią, że stanowi w nim niezwykle dynamiczna historia oraz popularna fabuła. Z różnej strony znajdziemy i część osób zajmującą uwagę na gorszy montaż czy i gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zupełnie nowy Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości właściwej dla moich ostatnich filmów. Nie obejmuje też mieszania gatunków. Wtedy stanowi jednak dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasie filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego czasu nie są w bycie wykombinować jak taż scena się skończy. Jest to doskonale dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments